Kaća Grujić besna zbog prozivki na račun Gobeljića: "Borio se kao lav, u bolovima, na injekcijama"

Telegraf 26.02.2021  |  Telegraf.rs

- Jako sam iznenađena mržnjom i zlobom koju ljudi poseduju u sebi, ovo je fudbal, sport, svakome se desi propust, greška - rekla je pevačica

Nakon što se fudbaler Crvene zvezde Marko Gobeljić našao na meti kriika navijača posle utakmice protiv Milana, koja je odigrana sinoć, 25. februara, u fudbalerovu odbranu stala je njegova devojka, pevačica Katarina Grujić. Naime, Gobeljić je na početku utakmice promašio penal, zatm je u drugom poluvremenu, pri rezultatu 1:1, promašio gol sa pet metara, a u 70. minutu utakmice dobio je drugi žuti karton i napustio teren. Nakon utakimce navijači crveno-belih