Poznati lekar iz Novog Sada na sudu zbog obljube devojčice (12): "Idem kod starijeg čike i on mi zauzvrat daje novac"
Mondo 01.03.2021 | Lana Stošić
![Poznati lekar iz Novog Sada na sudu zbog obljube devojčice (12): "Idem kod starijeg čike i on mi zauzvrat daje novac"](https://nstatic.net/img/logo/s/mondo.png)
U Višem sudu u Novom Sadu u ponedeljak je počelo suđenje penzionisanom doktoru Š. T. (66) iz Novog Sada, protiv kojeg je Više javno tužilaštvo u tom gradu podiglo optužnicu zbog sumnje da je pokušao da obljubi 12-godišnju sugrađanku.
U Višem sudu u Novom Sadu u ponedeljak je počelo suđenje penzionisanom doktoru Š. T. (66) iz Novog Sada, protiv kojeg je Više javno tužilaštvo u tom gradu podiglo optužnicu zbog sumnje da je pokušao da obljubi 12-godišnju sugrađanku. Glavni pretres je od početka zatvoren za javnost radi zaštite maloletne žrtve. Doktor je u ponedeljak izneo svoju odbranu, a saslušana su i tri svedoka. Maloletna žrtva tek treba da predoči svoju izjavu, iz sobe za osetljive svedoke.