Ибра И миха приредили незабораван шоу: Погледајте наступ Михајловића и Ибрахимовића на Санрему (видео)
Вечерње новости 04.03.2021 | А. Илић

Синиша Михајловић и Златан Ибрахихмовић су отпевали заједно хит “Ио вагабондо”, ремек дело групе “Номади” из 1972, два истинска пријатеља, поделили су своју причу.
Ради се о поштовању које је прерасло у јако пријатељство. Некада је Михина ватра палила "Ибрину крв" на терену. Од тврдоглавих овнова који су укрстили рогове, дошла је лепа прича. Овога пута дуел двојице није се одиграо на фудбалском терену, већ под светлима рефлектора. Како су се фудбалски магови снашли са микрофоном у рукамаа, погледајте овде: @Ибра_оффициал И #синисамихајловиц на #санремо пиц.твиттер.цом/П7дИијБифм — Александар Илић (@алекс89илиц) Марцх 4,












