LSL - Vojvodina preskočila ''Čuku'', probudili se Radnički i Mačva, pobede i Novog Pazara, Metalca

Sportske.net 07.03.2021  |  Sportske.net

Posle poraza od Partizana u prošlom kolu, Vojvodina se danas vratila na pobednički kolosek.

U meču 26. kola, Novosađani su na svom terenu savladali ekipu Javor Matisa sa 2:0 i vratili se na treće mesto na tabeli, ispred Čukaričkog. Već u devetom minutu meča, Gemović je pobegao defanzivcima gostiju i savladao golmana Lazovića, a konačnih 2:0 postavio je Zukić na isteku prvih pola sata igre. Za to vreme, Radnički je u Nišu istim rezultatom savladao TSC i prekinuo lošu seriju rezultata. visoki defanzivac Žarko Marković je u 25. minutu doveo Nišlije u