Crvena zvezda u finišu slomila otpor Čukaričkog za povratak na „plus šest” (video)

Sportski žurnal 07.03.2021

Crveno-beli golovima u finišu meča slomili otpor vrlo dobrog i organizovanog Čukaričkog, koji je bio dostojan rival

Crvena zvezda je slavila protiv Čukaričkog u derbiju 26. kola na stadionu „Rajko Mitić” – 2:0. Presudio je bolji finiš domaćina, koji je slomio otpor Brđana, pogocima El Fardu Bena u 72. i Kataija iz jedanaesterca u 87. minutu. Crveno-beli su imali inicijativu i loptu u posedu u većem delu prvog poluvremena, ali nije uspevala da dođe do izrazitih prilika. Čak su i Brđani prvi zapretili, pokušao je u 13. minutu Docić direktno iz kornera, ali je Gavrić izbacio loptu