Vojvodina u polufinalu Kupa! Novosađani preko Spartaka nastavljaju put ka odbrani trofeja!

Hot sport 11.03.2021  |  Vladimir Andonov HotSport

Fudbaleri Vojvodine plasirali su se u polufinale Kupa Srbije, pošto su u četvrtfinalu bili bolji od Spartaka u Subotici rezultatom 2:1.

Ekipa Nenada Lalatovića je nastavila put ka odbrani trofeja koji su osvojili prošle sezone. U 25. minutu šansu je imala Vojvodina. Mrkaić je vratio loptu do Drinčića, a ovaj šutirao dobro, međutim golman Spartaka je uz malo sreće uspeo da odbrani. Nije bilo velikih prilika u prvom poluvremenu, ali u 35. minutu dogodila se neprijatna situacija. Glavama su se sudarili Andrić i Vidović. Odmah je bilo jasno da su u pitanju teže povrede, te su obojica nakon ukazane