Borko Stefanović ispred SSP podržao Borane u borbi protiv zagađenja
Ist media 18.03.2021

BOR – Zamenik predsednika Stranke Slobode i Pravde Borko Stefanović, posetio je danas Bor i tom prilikom istakao poseta nema političku pozadinu, već da predstavlja podršku građanima u borbi protiv zagađenja.
On smatra da lokalna samouprava nije dovoljno učinila kako bi se rešio problem zagađenja vazduha, jer su još u novembru 2019. godine Borani nosili maske protiv zagađenja. Tražimo konkretne odgovore šta će se i u kom roku uraditi kako bi se zaustavilo zagađenje Bora i okoline, ko je odgovoran što je 6.800 zemljišnih parcela u vlasništvu kineske kompanije Ziđin, i ko je odobrio da Bor i okolina postanu ex teritorijalna celina jedne druge države, rekao je Stefanović.


![[VIDEO] Nada za Bor o stanju Železničke stanice. Na 57. rođendan stanica je zvaničnom odlukom izbrisana sa mape](https://nstatic.net/203/41516203jwvjcn.jpg)



![[VIDEO] Oštra kritika koalicije Nada za Bor: Optužbe za ponižavanje građana i ekološku neodgovornost](https://nstatic.net/560/41512560ykfpif.jpg)





