Серија А - Милан са девет живота, Влаховић и Рибери умало креирали преокрет, на крају пресудио Чалханоглу!

Спортске.нет 21.03.2021  |  Спортске.нет

У 28. колу италијанске Серије А, фудбалери Милана савладали су Фиорентину у Фиренци са 3:2. " Росонери" су повели у деветом минуту голом Златана Ибрахимовића, да би осам минута касније Ерик Пуглар сјајним голом из слободног ударца изједначио резултат.

Запретио је потом Пецеља који је погодио пречку, након тога и Ибрахимовић и Чалханоглу, али до одласка на одмор није било промене резултата. Наставак је донео преокрет, после лепе акције Фиорентине Влаховић је одложио лопту Френку Риберију којем није било тешко да у 51. минуту донесе предност "љубичастима". То, ипак, није био једини преокрет. Шест минута касније, Брахим Дијаз се након корнера најбоље снашао у казненом простору ривала и затресао мрежу Тераћана