Ubedljiva pobeda Dubočice nad ekipom Zemuna

Jugmedia 21.03.2021  |  Zoran Jovanović

U utakmici koja bi trebala da predstavlja prekretnicu u borbi za opstanak u Prvoj ligi Srbije, Gradski fudbalski klub Dubočica iz Leskovca je kao domaćin na niškom Čairu, u utakmici 22. kola, savladao nekadašnjeg superligaša ekipu Zemuna sa ubedljivih 3:1 (2:1).

Talentovani Lazar Marković postigao je, posle bolje igre, prvi pogodak za Dubočicu u 26. minutu a već u 38. Nikola Mladenović postigao je drugi pogodak. Strelac gola za ekipu Zemuna, bio je Mijailović u smiraj prvog poluvremena. Bolju igru i agresivniji pristup formalni domaćin na ovoj utakmici kruniše trećim pogotkom, a strelac je bio Saša Marković u 89. minutu. Koliko su igrači Dubočice bili bolji govori i podatak da je još najmanje tri lopte moglo da završi u