Reakcije iz Zagreba na remi u Beogradu: Hrvati i Mitrovićev gol za istoriju doveli u pitanje, a šta tek kažu o sudijama...

Večernje novosti 28.03.2021  |  Novosti online

REPREZENTACIJA Srbije sinoć je napravila veliki podvig u Beogradu protiv Portugala.

Uspeli su Piksijevi izabranici da u drugom poluvremenu nadoknade dva gola zaostatka iz prvih 45 minuta i na kraju osvoje veliki bod - 2:2. Ipak, posle meča Portugalci u prvi plan izdvajaju situaciju iz poslednjih sekundi, kada Ronaldu nije priznat gol za pobedu, a i u hrvatskim medijima se piše na tu temu. Zagrebačke ''Sportske novosti'' u naslovu ističu da su sudije u finišu ''otele pobedu'' Portugalu i razbesnele Ronalda, ali u tekstu se pominje još jedna