Zvezda razbila Napredak i napravila odličnu uvertitru za derbi sa Partizanom (VIDEO)

Vesti online 03.04.2021

Fudbaleri Crvene zvezde ubedljivo su, sa 4:1, slavili na gostovanju protiv Napretka u meču 29. kola Superlige.

Odličnu uvertiru za Večiti derbi, napravili su crveno-beli protiv Kruševljana. Neizvesnost je trajala dvadesetak minuta da bi prvo Katai, iz penala u 21. , a onda i Falćineli u 25. minutu doneli Zvezdi ubedljivu prednost. Promene rezultata nije bilo do kraja poluvremena, da bi u nastavku gosti ponovo napali. Tako su u 71. minutu dodatno uvećali predost preko Bena. Falko je izveo slobodan udarac, golman Napretka je odlično intervenisao, ali je onda Ben ostao sam i