Član zemunskog klana nezadovoljan suđenjem "Dug je put, veliki trošak, meni je ovo mnogo stresno"
Srbija danas 05.04.2021
![Član zemunskog klana nezadovoljan suđenjem "Dug je put, veliki trošak, meni je ovo mnogo stresno"](https://nstatic.net/img/logo/s/srbijadanas.png)
Bivši pripadnik zemunskog klana Miloš Simović, koji je optužen da je pokušao da ubije prijatelja Sretka Kalinića, kratko je izjavio pred Višim sudom u Beogradu da nije kriv i da nema od čega da se brani.
Član ozloglašenog zemunskog klana Miloš Simović danas je na sudu negirao da je 2010. godine u Hrvatskoj pokušao da ubije svog saradnika, surovog ubicu Sretka Kalinića. Suđenje je počelo danas a, obojica su u zatvoru gde služe kazne na koje su kao članovi zemunskog klana osuđeni zbog učešća u ubistvu premijera Zorana Đinđića i drugih zločina. Tokom izlaganja, koje je trajalo kratko, on je zamolio i da ga više ne dovode iz požarevačkog zatvora Zabela, u kom služi