Ivanić stavio “šapu” na titulu

Danas 08.04.2021  |  Piše: Beta

Crvena zvezda savladala Partizan (1:0) u 30. kolu Superlige Srbije Crvena zvezda je praktično rešila pitanje fudbalskog šampiona Superlige Srbije pošto je u 30. kolu savladala Partizan – 1:0 (0:0). Jedini gol postigao je Mirko Ivanić posle kornera u 58. minutu.

Postojali su večeras svi preduslovi da se u 164. večitom derbiju vidi atraktivan napadački fudbal, naročito zbog toga što oba kluba praktično nisu imala šta da izgube. Zvezda je čak i porazom mogla da zarži visoku bodovnu prednost na tabeli, a Partizan je jedino pobeda mogla da labavo održi u trci za titulu. Međutim, umesto otvorene igre sinoć je viđeni po jedan gol i jedna prečka. Crno-beli su pokušali da napadnu u prvom poluvremenu, ali osim prečke Holandera u