Jedan prekid sve odlučio: Jojić kao Stanojević: Partizan je morao sve kao u prvom poluvremenu

Sportal blic 07.04.2021  |  P. L.

je šansu u "večitom derbiju" dobio tek u drugom poluvremenu i nije uspeo da doprinese tome da njegova ekipa ne izgubi. je na svom stadionu porazila Partizan sa 1:0, a Jojić je ocenio da je recept za bolji rezultat bila igra iz prvog poluvremena.

Takav stav je imao i Aleksandar Stanojević nakon utakmice, pošto su, pogotovo na otvaranju meča, crno-beli bili daleko opasniji rival. - Ušli smo dobro u utakmicu, kontrolisali veći deo prvog poluvremena, stvarali šanse, ali nismo uspeli da postignemo pogodak. U drugom poluvremenu Zvezda je bila stabilnija, dali su nam gol iz prekida koji je na kraju odlučio pobednika u ovom derbiju - rekao je Jojić. sada ima 12 bodova manje od "večitog rivala" i izuzetno male