РК Железничар упркос проблемима на фајнал – фору Купа Србије

РК Железничар упркос проблемима на фајнал – фору Купа Србије

Тренер Нишлија Ђорђе Теодоровић, каже да ће им због повреда недостајати поједини играчи попут првог организатора игре Александра Павловића, Бојана Радивојевића и Владана Аризановића.

Из клуба наводе да Железничар одлази на завршни турнир Купа Србије као најуспешнији клуб у националном купу од свих учесника овог фајнал-фора. Подсећају да су га чак 7 пута освајали што их чини јединственим клубом у Србији, будући да никада нису били државни прваци. Додају да одлазе у Смедерево у чудном амбијенту пред овако значајан викенд , с обзиром на то “да их је Град оставио на цедилу на почетку ове године”. “Ипак, играчи и стручни штаб показују несвакидашњи

Смедерево »

Смедерево »

Кључне речи

Спорт, најновије вести »