Vlada Srbije bi za nekoliko dana mogla da razmatra uvođenje obavezne vakcinacije medicinskih radnika

Telegraf 09.04.2021  |  Telegraf.rs
Vlada Srbije bi za nekoliko dana mogla da razmatra uvođenje obavezne vakcinacije medicinskih radnika

- Ne smemo da dođemo u situaciju da se medicinski radnik zarazi, a posle da se pitamo da li je ili nije bio vakcinisan - rekao je Lončar

Vlada Srbije bi za nekoliko dana mogla da razmatra predlog o uvođenju obavezne vakcinacije medicinskih radnika protiv korona virusa, izjavio je danas "Rojtersu" ministar zdravlja Zlatibor Lončar. On je objasnio da bi Srbija mogla da uvede obaveznu vakcinaciju za zdravstvene radnike kako bi suzbila širenje korona virusa. - Ne smemo da dođemo u situaciju da se medicinski radnik zarazi, a posle da se pitamo da li je ili nije bio vakcinisan - rekao je Lončar. Britanska

Povezane vesti »

Povezane vesti »

Ključne reči

Društvo, najnovije vesti »

Glup kao top

Glup kao top

Radar pre 3 sata
Zaboravi, ako možeš

Zaboravi, ako možeš

Radar pre 3 sata
Kako nastaju vođe

Kako nastaju vođe

Radar pre 3 sata