Vanja Milinković-Savić i Lukić posle preokreta došli do tri boda protiv Rome (video)

Sportski žurnal 18.04.2021

Vanja Milinković-Savić branio je ceo meč za domaći tim, dok je Saša Lukić zamenjen u 71. minutu

Fudbaleri Torina pobedili su večeras na svom terenu Romu sa 3:1, u 31. kolu italijanske Serije A. Povela je Roma u trećem minutu golom Borhe Majorala, da bi Torino izjednačio preko Antonia Sanabria u 57. minutu. Pobedu Torinu doneli su golovima Simone Zaza u 72. i Tomas Rinkon u drugom minutu sudijske nadoknade vremena. Roma je od 85. minutu igrala sa igračem manje, pošto je drugi žuti karton dobio Amadu Diavara. Torino je 15. sa 30 poena, dok je Roma sa 54 boda na