Sinđa obradovao navijače

Vesti online 20.04.2021  |  M. Ninović - Vesti

Malo koji rival će se izgleda naigrati fudbala u Sinđelićevom “Getu” ove sezone. U 4. kolu Druge državne lige Viktorije (grupa severozapad) na Oreana Parku u Ardieru, fudbaleri Vestgejta su savladali Džilong Rendžers (3:1) i dobrom igrom se iskupili za neočekivani poraz od Ist Altone prethodnog vikenda. Druga liga Viktorije (grupa severo-zapad)

I drugi put je Sinđin teren bio neosvojiv za goste, a najveće zasluge za pobedu idu strelcima golova, Liamu Kanelu (32. minut) i Aleksandru Petrovskom koji je pogađao u 35. i 83. minutu. Od samog starta domaći su krenuli uraganski ka golu rivala. Izabranici novog trenera Gorana Lozanovskog su u početnih nekoliko minuta dva puta pogodili prečku i postigli gol koji su sudije poništile zbog ofsajda. I onda, umesto da Sinđelić vodi sa dva razlike, stigla je kazna za