Drina ruši sve redom!

Vesti online 05.05.2021  |  E. V. - Vesti

Još jedna sjajna igra i ubedljiva pobeda mlade ekipe Drine. Srpski klub iz melburnškog Nobl Parka ostvario je peti uzastopni trijumf i učvrstio se na vrhu tabele Četvrte lige Viktorije, pošto je kao gost deklasirao ekipu Bakstera sa 5:1. PET GOLOVA SANJE VRANEŠEVIĆ

Fudbaleri Drine su još u prvom poluvremenu rešili pitanje pobednika, pošto su stekli nedostižnih 4:0. Nisu se navijači ni pošteno smestili za početak utakmice, a golom golobradog Aleksandra Milojevića naš tim je već poveo. Igrala je Drina veoma zrelo i samouvereno. Odbrambena četvorka bila je besprekorna i neprečazna za napad Bakstera, a u napadu je raznovrsna igra srpskog tima bila prava enigma za domaći tim. U 18. minutu Nemanja Salamandić je povećao prednost, da