Бомба у центру Тополе: Две комшинице окопавале цвеће и ископале експлозивну направу, полиција обезбеђивала тај део града неколико сати (ФОТО)(ВИДЕО)
РИНА 28.04.2021

Бомба у центру Тополе: Две комшинице окопавале цвеће и ископале експлозивну направу, полиција обезбеђивала тај део града неколико сати (ФОТО)(ВИДЕО) Топола – Приликом окопавања цвећа у дворишту стамбене зграде у центру Тополе, две комшинице су пронашле бомбу.
Прво су мислиле, како кажу, да је у питању дечја играчка, али касније се испоставило да се ради о експлозивној направи. „Биле смо престрављене кад смо схватиле да смо на тако плиткој дубини пронашле бомбу. Помислиле смо да смо је лопатом можда и оштетиле и страховале од могуће експлозије. Одмах смо обавестиле полицију“, рекла је за РИНУ Јелена Лазаревић. 28.04.2021.










