Вучевић: “Коме смета ћирилица у Вуковару кад је то у складу и са хрватским законом”

Недељник 09.05.2021  |  Недељник.рс
Вучевић: “Коме смета ћирилица у Вуковару кад је то у складу и са хрватским законом”
Фото: Принтсцреен Иоутубе (Бета) – Градоначелник Новог Сада Милош Вучевић изјавио је данас у Вуковару да не разуме шта је проблем са ћирилицом у Вуковару, ни коме то смета, и оценио да је коришћење ћириличних натписа у складу са хрватским законима и са европским регулативама и међународним стандардима, саопштено је из његовог кабинета. “И Срби морају да имају права да употребљавају свој језик и писмо”, рекао је Вучевић приликом посете Вуковару где борави на

Прочитајте још

Кључне речи

Политика, најновије вести »