Опет ћемо моћи да славимо уколико испоштујемо два услова: Свадбе и прославе већ у јуну? Коначно се враћамо нормалном животу!
Србија данас 10.05.2021

Пандемија коронавируса, поред свих пошасти које је донела, одложила је и прославу најрадоснијих догађаја у нашем животу, попут крштења, свадби или прослава матуре.
Епидемиолог проф. др Бранислав Тиодоровић каже да је врло вероватно да ће грађани Србије од јуна поново моћи да присуствују весељима, али само они који су вакцинисани или имају негативан ПЦР тест! - На свадбе, матуре и утакмице моћи ће да иду само они који су вакцинисани или имају негативан ПЦР тест. Кризни штаб ће следеће недеље расправљати да ли ће и кад тачно бити још попуштања мера, јер ћемо тек тада, кад прође од седам до десет дана од празника, моћи да












