Rukometašice Metalca 2015 ponovo na 2. mestu nakon pobede nad Lozničankama

Valjevska posla 14.05.2021

RK Metalac 2015 – ORK Loznica / Foto: Sreten Pantelić Metalac 2015 je potvrdio ulogu favorita na večerašnjoj utakmici pošto je od samog početka kontrolisao igru i rezultat i nije dozvolio gošćama na čelu sa iskusnom Jasminom Simić da naprave bilo kakvu vrstu iznenađenja.

Trener Novokmet je dao šansu mlađim snagama sa Tipkovićevom na golu, Jakovljevićevom, Damnjanovićevom i Spasojevićevom u polju i one su se svojski trudile da je maksimalno iskoriste. Na kraju je epitet najbolje igračice susreta ponela mlada Nataša Spasoejvić. Ton u igri domaće ekipe su, naravno, davale njihove iskusnije drugarice Živanovićeva, Mandićeva, Mosurovićeva i ostale. Valjevke su u prvom poluvremenu imale najveću prednost 11-6 u 14. minutu, Lozničanke su