Drama u seriji a: Derbi opravdao očekivanja!

Hot sport 15.05.2021  |  Vuk Gvozdenović Ivan Dobrić

U 37. kolu prvenstva Italije, Juventus je rezultatom 3-2 savladao ekipu Intera i došao do veoma važnih bodova u borbi za mesto koje vodi u Evropu! Juventus je poveo u 24. minutu, preko Kiristijana Ronalda koji je natrčao na odbitak nakon što mu je Handanovič odbranio penal.

Romelu Lukaku nakon desetak minuta poravnava rezultat, a u sudijskoj nadoknadi prvog poluvremena Kvadrado pogađa za novo prednost domaćih. U nastavku utakmice vidli smo mnogo toga, u 55. minutu Bentakur je dobio drugi žuti karton te je Juventus nastavio meč sa igračem manje. U finišu regularnog dela, Kjelini je nesmotreno ubacio loptu u svoju mrežu i tako ponovo vratio Inter u meč. Ipak Juventus na kraju dolazi do sva tri boda, Ivan Perišić je skrivio penal koji je