Igraće "milioneri" u Ligi šampiona! Dortmund lako izašao na kraj sa Majncom i došao do dragocena tri boda!

Alo 16.05.2021

Fudbaleri Borusije iz Dortmunda pobedili su na gostujućem terenu Majnc sa 3:1, u utakmici pretposlednjeg 33. kola Bundeslige

Fudbaleri Borusije iz Dortmunda pobedili su na gostujućem terenu Majnc sa 3:1, u utakmici pretposlednjeg 33. kola Bundeslige. Ovom pobedom "milioneri" su obezbedili učešće u Ligi šampiona, pošto se nalaze na četvrtom mestu sa 61 bodom, četiri više od petoplasiranog Ajntrahta. Već na poluvremenu Dortmund je vodio sa 2:0. Mrežu Majnca načeo je Rafael Gereiro u 23. minutu, da bi tri minuta pre odlaska na odmor Marko Rojs duplirao prednost. Treći gol za Borusiju