Orlovi “kljucnuli“ bod u gostima

Vesti online 18.05.2021  |  M. Ninović - Vesti

Svanulo je napokon i Springvejl Belim orlovima. Posle tri uzastopna nesrećna poraza identičnim rezultatom 1:2, srpski klub je uspeo da na gostovanju protiv Vitlsi Rejndžisa odigra nerešeno 1:1 (1:1). Pojačanja i dalje pristižu NPL3 Viktorija

U meču odigranom na Eping stadionu domaćin je poveo u 17. minutu, da bi Orlovi odmah nakon isteka prvi pola časa igre došli do izjednačenja zahvaljujući raspoloženom Brejdiju Kvinu, kojem je to bio treći pogodak ove sezone. Iako je prilika u nastavku bilo na obe strane, rezultat se nije menjao do kraja i može se reći da je slađi bod otišao u Kizboro s našim Orlovima. Trener Artur Kiričijan ukazao je poverenje ekipi u sastavu: Camuranis, S. Jans, Nikolić, Šarić