Zlatibor završio na 18. mestu Superlige Srbije

Zoom UE 19.05.2021

ŠABAC – Fudbaleri Zlatibora izgubili su na gostovanju u Šapcu od Mačve rezultatom 1:0 u poslednjem kolu Linglong Superlige Srbije. Čajetinski tim je sa nekolicinom mladih igrača koji su manje igrali tokom prvenstva porazom završio debitantsku sezonu u elitnom rangu.

Strelac jedinog gola za Šapčane bio je kolumbijski napadač Dilan Ortiz u 77. minutu. Prethodno je i Zlatibor imao svojih šansi, naročito u prvom poluvremenu, a najbolji strelac Stefan Vukić je pogodio prečku. U drugom poluvremenu šansu su dobili i najmlađi prvotimci Zlatiborca poput Aleksandra Njeguša i Milisava Ćirovića. „Zlatibor je ove godine ušao u Superligu, bio je neiskusan po tom pitanju i najviše zbog toga je došlo do ispadanja. Nadam se da ćemo u nekom