Наставак сарадње са Италијанским институтом за културу

Наставак сарадње са Италијанским институтом за културу

Сарадња коју је град Крагујевац започео са Италијанским институтом за културу из Београда, пре почетка пандемија, ускоро ће бити настављена и обогаћена новим идејама.

Тим поводом, Крагујевац је данас посетио Роберто Чинкота, директор Италијанског института за културу који је недавно ступио на ту функцију и Габриел Гибс, оперски певач и сценски директор. У име домаћина, пријему су присуствовали Миљан Бјелетић, члан Градског већа за културу и Филип Томић, директор Музичког центра. Велика ми је част што сам овде први пут с обзиром на то да сам дошао у вашу земљу и Београд, пре само неколико месеци. Такође, желим да изразим

Повезане вести »

Кључне речи

Региони, најновије вести »