Наставак сарадње са Италијанским институтом за културу
Велики парк 25.05.2021

Сарадња коју је град Крагујевац започео са Италијанским институтом за културу из Београда, пре почетка пандемија, ускоро ће бити настављена и обогаћена новим идејама.
Тим поводом, Крагујевац је данас посетио Роберто Чинкота, директор Италијанског института за културу који је недавно ступио на ту функцију и Габриел Гибс, оперски певач и сценски директор. У име домаћина, пријему су присуствовали Миљан Бјелетић, члан Градског већа за културу и Филип Томић, директор Музичког центра. Велика ми је част што сам овде први пут с обзиром на то да сам дошао у вашу земљу и Београд, пре само неколико месеци. Такође, желим да изразим






