Pobeda u režiji Pavićevića

Vesti online 31.05.2021  |  R. Erceg - Vesti

Beli orlovi iz Boniriga dobili su ovog vikenda novog heroja. Sve redovniju minutažu u prvoj postavi na najbolji mogući način počeo je da koristi napadač Radovan Pavićević, koji je sa dva postignuta gola trasirao put srpskom klubu ka prvoj prvenstvenoj pobedi posle punih pet nedelja: Beli orlovi – SD Rejders 3:2. Spremni da promene tok sezone Svi konkurenti – slavili

Posle ubedljivog poraza u prošlom kolu, Bonirigu nije ostalo mnogo vremena za popravni u ostatku sezone. S ovom činejnicom u mislima, prvotimci srpskog tima ušli su u duel s Rejdersima i odlučnost se posle 90 minuta u potpunisti isplatila. Agresivnost u napadu omogućila je Asmiru Kadriću lep šut kada je sevnula prečka u 5. minutu. Sreća ili moguć previd sudije omogućio je Orlovima da ostane 0:0 u sledećem napadu. Naime, i Rejdersi su pogodili prečku, a lopta koja