Haos u Beogradu! Navijač FON-a tukao doktora Novog Pazara! Titula u senci incidenta (video)

IndeksOnline 05.06.2021

NOVI PAZAR/BEOGRAD – Klub malog fudbala FON pobedio je ekipu Novog Pazara sa 5:3 i osvojio titula prvaka Srbije, a po završetku meča došlo je do verbalnog sukoba igrača dva tima, posle kojeg je lice koje je sa tribina ušlo na teren udarilo lekara gostiju Denisa Bošnjaka.

Pazar je poveo golom Veroljuba Vukadinovića u šestom minutu, a dva minuta kasnije izjednačio je Uroš Krasnić. Domaćin je nakon autogola Milana Mutavdžića u 10. minutu došao do prednosti, koju je uvećao Vladimir Lazić iz kaznenog udarca sa šest metara u 20. minutu. Novopazarci su u 21. minutu najpre smanjili drugim pogotkom Vukadinovića, a potom i izjednačili preko Andreje Stojčevskog, da bi Marko Radovanović u 25. minutu pogodio za vođstvo FON-a od 4:3. Konačan