Srbija od šoka do osmeha na licu piksija: Kiksevi odbrane, 10 debitanata i projektil Pavlovića za remi sa Jamajkom!

Mondo 07.06.2021  |  Milutin Vujičić

Srbija i Jamajka su remizirali u Mikiju uz kiks odbrane i pogodak štopera, a za četiri dana sledi teža provera sa Japanom.

Srbija i Jamajka su remizirali u Mikiju uz kiks odbrane i pogodak štopera, a za četiri dana sledi teža provera sa Japanom. Srbija je remizirala u prijateljskom meču protiv Jamajke u japanskom gradu Mikiju 1:1 (0:1), a Piksijevi "orlovi" pokazali su dva lica u oslabljenom sastavu. U prvom poluvremenu se nikako nisu snašli i to je uigranija Jamajka iskoristila posle kiksa golmana Đorđa Nikolića u 29. minutu kada ga je savladao Andre Grej, međutim u nastavku je bilo