Na državnom prvenstvu u kik boksu takmičari „Radničkog” osvojili 11 medalja – Zlato za Strahinju Savića

Glas Šumadije 07.06.2021  |  Zoran Mišić

Na državnom prvenstvu Srbije u kik boksu (disciplina ful kontakt) koje je održano za vikend u Kraljevu (subota, 5. jun) nastupilo je 14 takmičara KB kluba „Radnički” iz Kragujevca a njih 11 je osvojilo medalje.

Zlatnu medalju u kategoriji mlađih juniora (do 57 kilograma) osvojio je Strahinja Savić. Srebrne medalje osvojili su: Marta Vučić seniorka A klase (do 48 kg.), mlađi juniori Vukašin Konatar (do 71. kg) i Nemanja Stojković (do 60 kg.), Borko milenković B klasa (do 60 kg.). Viktor Martinović B klasa senior (do 67. kg) i Jovan M. Maksimović stariji junior (do 60. kg). Bronzano odličje osvojili su: stariji junior Janićijević (do 71 kg.), Nikola Petrović B klasa senior