Сремски Карловци и делови Петроварадина у среду 8 сати без воде због радова

Сремски Карловци и делови Петроварадина у среду 8 сати без воде због радова

Сутра, 9. јуна, због превезивања новог цевовода, који Градска управа за грађевинско земљиште и инвестиције гради за потребе комуналног опремања локалитета Мишелук и нове ковид болнице, у периоду од 8 до 16 сати биће обустављена испорука воде за све потрошаче који се снабдевају са доводног цевовода за Сремске Карловце.

Без воде ће остати Сремски Карловци, као и делови Петроварадина (потрошачи са нелегално изграђених водоводних мрежа који су евидентирани за привремену наплату комуналне услуге испоруке воде), тј. Алибеговац, Везирац, Пуцкарош, део Карагаче и потрошачи дуж Улице Павла Ристића. Радови се изводе у кругу резервоара Институт. Грађани ће накнадно бити обавештени о распореду цистерни са пијаћом водом, уколико буде потребе за њиховим постављањем, каже се у саопштењу

Повезане вести »

Кључне речи

Војводина, најновије вести »