Orlovima dovoljno i tri minuta

Vesti online 08.06.2021  |  M. Ninović - Vesti

Tim trenera Slobodana Despotovskog nastavio je dominaciju u prvenstvu Druge državne lige Zapadne Australije. U utakmici 9. kola Dajanela Beli orlovi zabeležili su i osmu ovogodišnju pobedu, u gostima protiv Džundalup Sitija – 2:0. Druga liga Zapadne Australije

Sve je rešeno još u prvom poluvremenu kada je srpski tim posle nešto malo više od pola sata igre, golovima Makenzija i Hignija poveo sa 2:0. U stvari, Orlovima su bila dooljna tri minuta, pošto su mrežu domaćih pogađali u 28. i 31. Iako su tu stali sa golovima, za Orlove je stečena prednost bila više nego dovoljna da zabeleže pobedu i zadrže prvu poziciju na tabeli. Drugoplasirani Kingsli Vestsajd za sada uspeva da drži žestok ritam koji je nametnuo srpski klub i