Embolo, morao si na vreme sve da rešiš, jer Velšani nikad ne odustaju; Turci se raduju remiju u Bakuu (video)

Mozzart sport 12.06.2021

Švajcarci ispustili prednost, ali i priliku da se izjednače sa Italijom na vrhu tabele u grupi A - 1:1

Nismo gledali dve vrhunske reprezentacije u drugom meču grupe A Evropskog prvenstva, ali smo bili svedoci istinske drame na Olimpijskom stadionu u Bakuu. Švajcarci su imali više od igre tokom najvećeg toka utakmice, to su krunisali pogotkom Brila Embola u 49. minutu, ali je napadač Menhengladbaha propustio je još nekoliko prilika da razeši pitanje pobednika pobednika, pa je usledila kazna. Velšani su podigli nivo igre od sredine drugog poluvremena, uspeli su da