Autsajderi trijumfovali! “Sokolovi” zgrabili tri boda, Poljskoj ne pomaže ni Levandovski!

Alo 14.06.2021

Reprezentacija Slovačke pobedila je Poljsku rezultatom 2:1 u prvom meču grupe E Evropskog prvenstva

Bio je ovo veoma dobar meč. Iako su ušli u meč kao autsajderi, Slovaci su pokazali fantastičnu igru. Sjajnu je taktiku pripremio selector Stefan Tarkovič i tako su “sokolovi” zgrabili tri boda u prvom meču na Evropskom prvenstvu. Poljska je bolje započela meč, imali su dve dobre šanse koje nisu uspeli da realizuju. A onda se desio šok, u 17. minutu Poljska je postigla autogol. Ovaj pogodak "sokolovima " je da vetar leđa, imali su do kraja poluvremena dve šanse