Remi sa Timokom nedovoljan za Prvu ligu Srbije (VIDEO)

Zoom UE 17.06.2021

POŽEGA – Fudbaleri Sloge nisu uspeli da izbore plasman u Prvu Ligu Srbije, pošto su u revanš utakmici baraža u Zaječaru, protiv domaćeg Timoka 1919 odigrali nerešeno 1 : 1. Zaječarci su poveli golom Miloša Roševića u 55. minutu, ali su gosti samo dva minuta kasnije golom Borka Nikolića izjednačili rezultat. Zahvaljujući trijumfu, pre četiri dana u Požegi, ekipa iz Zaječara će od naredne sezone nastupati u prvoligaškoj konkurenciji, dok će Sloga i dalje biti član Srpske lige Zapad.

Gosti iz Požege su od starta krenuli na sve ili ništa. Već u 2. minutu Veljko Bogićević koristi grešku domaćina, kada je dobio loptu na petercu i neometan ni od koga šutira pored stative golmana Aleksandra Jovanovića. U 16. minutu Timok je uzvratio preko Ivana Davidovića ali i ovaj šut ide pored same stative golmana Nikole Tasića. Pokušaj mladog Strahinje Tošića u 19. minutu i Veljka Bogićevića u 36. minutu bili su lak plen za golmana Jovanovića. Pred sam kraj