Srbija opet ispustila pobedu

Vesti online 22.06.2021  |  M. N. - Vesti

Fudbaleri Ficroj Siti Srbije bili su vrlo blizu da ostvare treću ovogodišnju pobedu, ali su na kraju morali da se zadovolje s remijem – 2:2. Ponovio se scenario iz prvog dela sezone protiv Kilor Parka, kada je takođe Srbija vodila do pred sam kraj, a onda primila dva gola i nezasluženo ostala bez bodova (3:2). Poraz devojaka PRVA DRŽAVNA LIGA VIKTORIJE – GRUPA SEVERO-ZAPAD

Prednost srpskom klubu doneo je Nikita Cicmil već u drugom minutu meča, a gosti su izjednačili autogolom Maksima Ilića u 29. minutu. Nastavak je doneo bolju igru Ficroja, koja je krunisana drugim vođstvom, ovaj put preko Meklina u 59. minutu. Međutim, osam minuta pre kraja Sako je izjednačio i produžio post Srbije na domaćem terenu. Otkako su se preselili u Ričmond, igrači Ficroja još nisu slavili u meču za bodove u svom dvorištu… Trener Markovski je izveo sastav: