IT stručnjak iz SAD-a došao u Srbiju kako bi je približio zapadnim trendovima
Bonitet 02.07.2021
![IT stručnjak iz SAD-a došao u Srbiju kako bi je približio zapadnim trendovima](https://nstatic.net/img/logo/s/bonitet.png)
Činjenica je da su informacione tehnologije naša sadašnjost koja se u skladu sa svakodnevnim inovacijama menja nesagledivom brzinom.
Pored svih sfera savremenog života one su posebno važne kada je reč o sajber sigurnosti, kako državnih organa, tako i kompanija. Na ovu temu razgovarali smo sa Brankom Primeticom, koji je rođen u SAD-u, i nakon čitavog života provedenog tamo, odlučio je da dođe u domovinu i iskoristi znanje koje je stekao radeći na važnim projektima, kako bi Srbiju približio zapadnim tokovima i trendovima. Branko je partner sa vodećom konsultantskom kompanijom Cedars International,