Šampionski marš Drinjana

Vesti online 05.07.2021  |  M. N. - Vesti

Fudbaleri Nobl Park Junajted Drine nastavili su neverovatnu seriju pobeda ove sezone. Čak jedanaesti trijumf u nizu proslavili su na gostovanju Dandenog Sautu, savladavši četvrtoplasiranu ekipu na tabeli sa ubedljivih 5:0 (3:0). Devojke brojale do 17 Četvrta liga Viktorije

Novi uspeh silnih Drinjana trasiran je još u osmom minutu meča, jer je srpski tim već tada vodio sa nedostižnih 3:0 protiv kluba albanske zajednice. Svakako da je junak utakmice bio Aleksandar Milojević, koji je postigao dva od tri gola na početku, da bi zatim u 79. minutu “kompletirao” jet-trik. Pored njega, mrežu domaćina tresli su i David Šulberg u 3. i Nikola Stijačić u 85. minutu. Trener Drine Bili Armor se odlučio za tim: Popetrov, Mortaruolo, Graovac, Bižu,