Dinamo se kocka sa ligom šampiona! Umesto 4:0, jedva izvukli pobedu protiv Islanđana

Mondo 07.07.2021  |  Nemanja Stanojčić

Dinamo iz Zagreba teškom mukom stigao do trijumfa u Hrvatskoj pred revanš u Rejkjaviku

Dinamo iz Zagreba teškom mukom stigao do trijumfa u Hrvatskoj pred revanš u Rejkjaviku Jedan od najzanimljivijih mečeva kvalifikacija za Ligu šampiona odigran je u Zagrebu. Dinamo je umalo od gotovog napravio veresiju protiv Valura (Island) - 3:2 (2:0). Delovalo je da je sve rešeno već posle prvog poluvremena kada su Ademi (8. minut) i novi supertalentovani fudbaler Majer (41. sa penala) doneli veliku prednost domaćinu. Ademi je u 72. postigao svoj drugi pogodak, a