Veliki Novak! Fantastičan gest Đokovića, ovo Rafa i Rodžer nikada ne bi uradili, zato mu je Šapovalov odao priznanje na poseban način

Alo 09.07.2021
Veliki Novak! Fantastičan gest Đokovića, ovo Rafa i Rodžer nikada ne bi uradili, zato mu je Šapovalov odao priznanje na…

Denis Šapovalov bio je vidno razočaran posle poraza u polufinalu Vimbldona od Novaka Đokovića.

Novak je slavio u tri tesna seta, a vrlo lako je moglo da se dogodi da meč ode i na drugu stranu, jer je Šapovalov u prvom setu vodio sa 5:3, a i u nastavku je propustio veliki broj brejk prilika što je Đoković znao da kazni. Đokoviću je ovo bilo deseto polufinale Vimbldona, a Kanađanin je prvi put stigao ovako daleko na jednom Grend slem turniru. Jasno je da je iskustvo bilo presudno. "Imao sam šanse u svakom setu. Išlo je danas sve u njegovu korist. On je prvi na