Srbija najavila bolje dane

Vesti online 14.07.2021  |  M. Ninović - Vesti

Fudbaleri Ficroj Siti Srbije uspeli su da zabeleže pobedu posle više od dva meseca posta. Proteklog vikenda slavili su na gostovanju protiv poslednjeplasiranog Banjul Sitija sa 3:1 i najavili izlazak iz duboke rezultatske krize u koju su zapali još sredinom maja. Prva državna liga Viktorije grupa Severo-zapad

Naime, otkako su savladali Korajo (8. maj) zabeležili su četiri poraza i samo jedan remi, sve do ovog kola kada su konano osetili slast pobede. Najavu boljih dana u nastavku takmičenja ispisali su najpre Meklin i Milojević, koji su golovima u 32. i 45. minutu doneli značajnu prednost srpskom timu u prvom poluvremenu. Pobedu je zapečatio odlični kapiten Džejms Papadimitriju, svojim letvrtim golom u sezoni. Nešto kasnije domaći su uspeli da stignu do počasnog gola