Preokret Čukaričkog na otvaranju sezone! Brđani slavili golovima Jovanovića, prvi put korišćen var u Srbiji

Alo 16.07.2021

U petak je startovalo takmičenje u elitnom rangu srpskog fudbala, a u prvom meču prvog kola Ling Long Superlige fudbaleri Čukaričkog bili su bolji od Voždovca na domaćem terenu rezultatom 2:1 (1:0).

Meč na Banovom Brdu imao je dosta uzbuđenja, naročito na početku kada smo videli isključenje u gol i prvih 15 minuta susreta. Prvo je u devetom minutu sudija isključio igrača Voždovca Aleksandra Stanisavljevića zbog prigovora. Samo šest minuta kasnije gosti sa Voždovca stigli su do prednisti i to evrogolom Nemanje Milojevića. On je sjajnim udarcem sa 25 metara pogodio rašlje i tako doneo prednost svom timu. Ipak, Čukarički je umeo da iskoristi prednost igrača više