Kako je Tijana bogdanović pokradena na Olimpijskim igrama: Srpkinji su uzeli zlato u Riju, ali je pravda pobedila u Tokiju

Večernje novosti 24.07.2021  |  Novosti online

Tijana u Olimpijskom selu / Foto Instagram Nije dobro startovala, pa je otišla u repesaž iz koga je došla do borbe za bronzu i lako savladala Japanku Miju Jamadu.

Tako je Tijana Srbiji već na startu Igara donela drugu medalju, pre nje je srebro osvojio Damir Mikec. Iako je lepa Srpkinja ostvarila veliki uspeh i nema sumnje donela ogromnu radost našoj zemlji, ostaje bolno sećanje na 2016. godinu kada su sudije pokrale Tijanu na Olimpijskim igrama u Riju. Igralo se tada finale, bilo je 7:6, Tijanina rivalka pala je u poslednjoj sekundi, ali naša tekvondistkinja nije dobila bod. Bila je razočarana, tada je priznala da zbog tog