“Crveni” očerupali subotičke “golubove” – kompletan izveštaj

Veliki park 24.07.2021

U fantastičnoj fudbalskoj atmosferi, pred više od 4 000 gledalaca na stadionu “Čika Dača”, fudbaleri Radničkog 1923 iskovali su drugu uzastopnu pobedu na startu prvenstva, savladavši subotički Spartak sa 3:2 (2:1) u premijernoj utakmici 2. kola Linglong Super lige Srbije.

Kragujevčani su sjajno otvorili utakmicu i zahvaljujući dvostrukom strelcu Veljku Trifunoviću stekli kapital od dva gola u ranoj fazi susreta, Subotičani su uspeli da se “vrate iz mrtvih” i izjednače rezultat početkom drugog poluvremena, ali ih je autogol Nemanje Brankovića u 59. minutu ipak odveo u poraz. Nakon više od godinu dana ponovo su oživele tribine stadiona “Čika Dača”. Brojka od 4 500 ljudi, koliko je prisustvovalo današnjoj utakmici sa subotičkim