Još 1,8 miliona evra od privrede preusmereno ka novosadskoj kovid-bolnici
Nova ekonomija 26.07.2021
![Još 1,8 miliona evra od privrede preusmereno ka novosadskoj kovid-bolnici](https://nstatic.net/img/logo/s/nova-ekonomija.png)
Iz budžetskih sredstava Ministarstva privrede koja su bila namenjena za subvencije privatnim preduzećima u cilju ublažavanja posledica pandemije 211 miliona dinara (oko 1,8 miliona evra) prebačeno je u budžetsku rezervu.
Iz budžetske rezerve novac je zatim raspoređen Ministarstvu odbrane radi obezbeđivanja nedostajućih sredstava potrebnih za izgradnju bolnice do 600 kreveta sa pratećom infrastrukturom, pristupnim objektima i priključnim saobraćajnicama u Novom Sadu. MLADI LEKARI IZ BOLNICE U BATAJNICI KAŽNJENI ZBOG KOMENTARA NA FEJSBUKU Podsetimo, pre manje od dve nedelje ukupno 1,37 milijardi dinara, odnosno oko 11,6 miliona evra, je iz budžeta Ministarstva zdravlja i Ministarstva