Српски спортисти успешни 10. дана Игара – бронза за Себића, одбојкашице и ватерполисти у четвртфиналу

РТС 02.08.2021

Стрелац Миленко Себић освојио је бронзану медаљу у пуцању малокалибарском пушком на 50 метара у троставу. Батерполисти бољи од Црне Горе, одбојкашице убедљиве против Јужне Кореје. Кајакаши Бојан Зделар и Милица Новаковић остварили пласман у полуфинале. Рвач Михаил Каџаја поражен у осмини финала.

Пету медаљу за Србију на Играма у Токију освојио је Миленко Себић, који је у стрељаштву зарадио бронзу. Милутин Стефановић на истом такмичењу завршио је као 23. у квалификацијама. Пласман у четвртфинале турнира остварили су ватерполисти, победом над Црном Гором, и одбојкашице, тријумфом над Јужном Корејом. Кајакаши Бојан Зделар и Милица Новаковић пласирали су се у полуфинале. Рвач Михаил Каџаја поражен је у осмини финала.