Povezane vesti

Nova medalja za Srbiju – bronza za Milenka Sebića

Nova medalja za Srbiju – bronza za Milenka Sebića

Politika 02.08.2021
TOKIO – Srpski reprezentativac u streljaštvu Milenko Sebić osvojio je danas bronzanu medalju u disciplini malokalibarska puška trostav na Olimpijskim igrama u Tokiju. On je prvo u kvalifikacijama zauzeo četvrto mesto i izborio finale, a zatim u… »
Bravo, majstore! Sebić doneo petu medalju Srbiji!

Bravo, majstore! Sebić doneo petu medalju Srbiji!

Sportske.net 02.08.2021
Srpski reprezentativac u streljaštvu Milenko Sebić je danas bio naš predstavnik u finalu discipline malokalibarska puška - trostav, a posle velike borbe je osvojio bronzanu medalju! Ovo je peta medalja za Srbiju na Olimpijskim igrama u Tokiju, a druga… »
Hrvatica zaplakala pred kamerom: Sandra Perković ostala bez medalje u Tokiju, na kraju nije mogla da zadrži suze (video)

Hrvatica zaplakala pred kamerom: Sandra Perković ostala bez medalje u Tokiju, na kraju nije mogla da zadrži suze (video)

Večernje novosti 02.08.2021
FOTO: Printskin/Facebook/HRT Ona je osvajala zlato na Igrama u Londonu 2012. godine i Rio de Žaneiru 2016. Sada to nije uspela to da ponovi, a jedan od razloga je i kiša koja je lila kao iz kabla tokom takmičenja. - Prvi hitac mi je iskliznuo, drugi je… »
Trenutak za istoriju! Scena za pamćenje, Milenko Sebić na olimpijskom postolju! /video/

Trenutak za istoriju! Scena za pamćenje, Milenko Sebić na olimpijskom postolju! /video/

Sportal blic 02.08.2021
Naš strelac osvojio je bronzu u pucanju malokalibarskim puškom - trostav na Olimpijskim igrama, a onda sam morao da sebi okači medalju. Sebićevo prvo olimpijsko finale i to u bogatoj karijeri proteklo je uz veliku dramu, ali je okončano onako kako je… »
Ko je preminula Boba kojoj je Sebić posvetio medalju?

Ko je preminula Boba kojoj je Sebić posvetio medalju?

Nova 02.08.2021
"Medalju posvećujem našoj preminuloj koleginici Bobani Veličković Momčilović", rekao je Milenko Sebić posle uspeha karijere i osvajanja olimpijske bronze. Veliki šampion, još veći čovek, u svojim slavnim trenucima setio se Bobe. Filmsko finale… »
Legendarna Hrvatica ostala bez medalje, pa zaplakala VIDEO

Legendarna Hrvatica ostala bez medalje, pa zaplakala VIDEO

Nova 02.08.2021
Sandra Perković, dvostruka olimpijska šampionka u bacanju diska, ostala je bez medalje u Tokiju, nakon što je takmičenje završila na četvrtoj poziciji, bila je vrlo emotivna zbog toga. Američka atletičarka Valeri Olmon osvojila je zlato nakon što… »
Nemici zlato u rvanju: Aline Roter-Foken trijumfovala na OI!

Nemici zlato u rvanju: Aline Roter-Foken trijumfovala na OI!

Kurir 02.08.2021
Aline Roter-Foken iz Nemačke osvojila je danas u Tokiju olimpijsko zlato u rvanju slobodnim stilom. Ona je u finalu kategorije do 76 kilograma rezultatom 7:3 pobedila Amerikanku Adelin Grej. Bronzane medalje pripale su Džu Cjan iz Kine i Jasemin Adar iz… »
Sebić: Pet paklenih godina priprema urodilo plodom, medalja posvećena Bobani

Sebić: Pet paklenih godina priprema urodilo plodom, medalja posvećena Bobani

RTS 02.08.2021
Pet paklenih godina priprema za Tokio urodilo je plodom i stvarno sam prezadovoljan jer sam uspeo da "pobedim sebe" i osvojim medalju, izjavio je srpski strelac Milenko Sebić nakon osvajanje bronzane medalje u diciplini MK puška trostav 50 metara… »
Roditelji milenka sebića za novosti Majka Radica: "Oka nisam sklopila" Otac Nebojša: "Mislio sam, živ neću dočekati…

Roditelji milenka sebića za novosti Majka Radica: "Oka nisam sklopila" Otac Nebojša: "Mislio sam, živ neću dočekati…

Večernje novosti 02.08.2021
FOTO: S. Babović - Gledali smo rano jutros kada je ušao kao četvrti u finale, veliki je i to bio uspeh. Nismo skoro ni spavali. Potajno smo se nadali medalji. NJemu je sigurno najteže bilo, prošao je mnogo, toliko se trudio, trenirao...! Sebići se… »
Sandra Perković u suzama: Više sreće sledeći put

Sandra Perković u suzama: Više sreće sledeći put

RTS 02.08.2021
Hrvatica Sandra perković ostala je bez medalje na Igrama u Tokiju, u disciplini bacanje diska. Posle takmičenja, najbolja hrvatska atletičarka rekla je da ne traži izgovore, ali da u Japanu jednostavno nije uspela da da svoj maksimum. Dvostruka… »
Najbolja na dugim prugama: Zlato za holandsku atletičarku u trci na 5.000 metara na OI

Najbolja na dugim prugama: Zlato za holandsku atletičarku u trci na 5.000 metara na OI

Kurir 02.08.2021
Holandska atletičarka Sifan Hasan osvojila je danas zlatnu medalju u trci na 5.000 metara, na Olimpijskim igrama u Tokiju. Holanđanka, rođena u Etiopiji, na svom drugom učešću na Igrama istrčala je trku za 14:36,79 minuta. Drugo srebro za redom u… »
Tokio, 10. dan: Peta medalja za Srbiju, Hrvatica bez odličja

Tokio, 10. dan: Peta medalja za Srbiju, Hrvatica bez odličja

Nova 02.08.2021
Olimpijske igre ulaze u završnu fazu, a 10. dan doneo je i petu medalju za Srbiju, jer je Milenko Sebić osvojio bronzu u streljaštvu. Sva dešavanja i najzanimljivije momente iz Tokija mogli ste da pratite uživo uz Nova.rs blog. NAJVAŽNIJE IZ TOKIJA… »
Srpski sportisti uspešni 10. dana Igara – bronza za Sebića, odbojkašice i vaterpolisti u četvrtfinalu

Srpski sportisti uspešni 10. dana Igara – bronza za Sebića, odbojkašice i vaterpolisti u četvrtfinalu

RTS 02.08.2021
Strelac Milenko Sebić osvojio je bronzanu medalju u pucanju malokalibarskom puškom na 50 metara u trostavu. Baterpolisti bolji od Crne Gore, odbojkašice ubedljive protiv Južne Koreje. Kajakaši Bojan Zdelar i Milica Novaković ostvarili plasman u… »
Sandra Perković bez podijuma: Ovo su bile smešne daljine, medalja se nudila, ali nešto mi u Tokiju od početka smeta

Sandra Perković bez podijuma: Ovo su bile smešne daljine, medalja se nudila, ali nešto mi u Tokiju od početka smeta

Mozzart sport 02.08.2021
Dvostruka olimpijska pobednica tek četvrta. Kao što je Srbija računala sigurnu medalju Novaka Đokovića, tako je i Hrvatska ukalkulisala odličje Sandri Perković. Samo što je po uzoru na najboljeg tenisera sveta, 31-godišnja bacačica diska iz… »
Hrvatica ostala bez medalje, pa zaplakala pred kamerama: Podbacila nakon 2 olimpijska zlata - za bronzu falio 71cm!

Hrvatica ostala bez medalje, pa zaplakala pred kamerama: Podbacila nakon 2 olimpijska zlata - za bronzu falio 71cm!

Mondo 02.08.2021
Atletičarka Sandra Perković nije uspela da se domogne odličja u bacanju diska. Atletičarka Sandra Perković nije uspela da se domogne odličja u bacanju diska. Sandra Perković, olimpijska šampionka iz Londona 2012. godine i Rio de Žaneira četiri… »
Senzacija! Hrvatska ostala bez sigurne medalje na Olimpijskim igrama! Perkovićeva nije mogla da zadrži suze

Senzacija! Hrvatska ostala bez sigurne medalje na Olimpijskim igrama! Perkovićeva nije mogla da zadrži suze

Alo 02.08.2021
Hrvatska bacačica diska Sandra Perković nije uspela da osvoji treću medalju na Olimpijskim igrama. Dvostruka uzastopna olimpijska šampionka je u Tokiju takmičenje završila na četvrtom mestu. Njen najbolji hitac iznosio je 65,01 metara, a za medalju… »
Sebićevi roditelji za RTS: Presrećni smo, kao dijamantsku medalju da je osvojio

Sebićevi roditelji za RTS: Presrećni smo, kao dijamantsku medalju da je osvojio

RTS 02.08.2021
Milenko Sebić osvojio je bronzanu medalju na Igrama u Tokiju, a njegovi roditelji kažu da su presrećni i da je medalja nagrada za sav trud koji je njihov sin uložio u nekoliko poslednjih godina. Roditelji Milenka Sebića bili su presrećni kada je… »
OI Tokio 2020: Amerikanka došla do olimpijskog zlata u bacanju diska

OI Tokio 2020: Amerikanka došla do olimpijskog zlata u bacanju diska

Kurir 02.08.2021
Američka atletičarka Valeri Olmon osvojila je danas olimpijsko zlato u Tokiju, u disciplini bacanje diska. Ona je do pobede došla sa prebačenih 68,98 metara, dok je srebro pripalo Nemici Kristin Pudenc (66,86). Bronzanu medalju osvojila je Kubanka… »
Pet godina pakla - i uspeo sam da pobedim sebe! Prva izjava bronzanog Milenka: Znao sam da je to taj metak

Pet godina pakla - i uspeo sam da pobedim sebe! Prva izjava bronzanog Milenka: Znao sam da je to taj metak

Mondo 02.08.2021
Milenko Sebić se obratio posle osvajanja bronzane medalje u Tokiju. Milenko Sebić se obratio posle osvajanja bronzane medalje u Tokiju. Pet paklenih godina priprema za Tokio su urodile plodom i stvarno sam prezadovoljan jer sam uspeo da "pobedim sebe" i… »
Sebić: Podigao sam i na prvu opalio

Sebić: Podigao sam i na prvu opalio

Danas 02.08.2021
Zlato je otišlo mladom Kinezu Čanghong Žangu (466), na mestu broj dva završio je Rus Sergej Kamenski (464,2), a naš iskusni takmičar iz Trstenika je na kraju drame preciznije pogađao od Norvežanina Jona Herman Hega (438). Pošto je prethodno išao… »
Sebićev gest ganuo Zoranu Arunović: Isplakala se zbog Bobane

Sebićev gest ganuo Zoranu Arunović: Isplakala se zbog Bobane

Nova 02.08.2021
Zorana Arunović, srpska reprezentativka u streljaštvu dirnuta je gestom Milenka Sebića, koji je medalju u Tokiju posvetio Bobani Momčilović Veličković. Njena smrt je potresla sportski svet u Srbiji prošle godine, a do tragedije je došlo u danima… »
Bronzana medalja za Milenka Sebića, peta za Srbiju na Igrama u Tokiju

Bronzana medalja za Milenka Sebića, peta za Srbiju na Igrama u Tokiju

RTS 02.08.2021
Srpski strelac Milenko Sebić osvojio je bronzanu medalju na Olimpijskim igrama u Tokiju, u disciplini 50 metara trostav malokalibarskom puškom. U izuzetno zanimljivom takmičenju, Sebić je do medalje došao zahvaljujući konstantnosti u pucanju, nije… »
Prvo odličje posle ekipnih

Prvo odličje posle ekipnih

Danas 02.08.2021
Posle 10. dana Olimpijskih igara Srbija ima pet medalja a poslednju joj je doneo 36-godišnji strelac Milenko Sebić, tako što je fantastičnom završnicom finalnog gađanja sa 50 metara, malokalibarskom puškom u tri stava, stigao do 448,2 kruga, a to… »
I kamen da zaplače: Sebić medalju posvetio preminuloj Bobani

I kamen da zaplače: Sebić medalju posvetio preminuloj Bobani

Nova 02.08.2021
"Pet paklenih godina priprema za Tokio su urodile plodom i stvarno sam prezadovoljan jer sam uspeo da pobedim sebe i osvojim medalju", izjavio je srpski strelac Milenko Sebić nakon osvajanje bronzane medalje na Olimpijskim igrama. Filmsko finale u… »
Milenkov potez tokom primanja medalje naježio Srbiju! Podigao sliku - "Bobana, ovo je za tebe"

Milenkov potez tokom primanja medalje naježio Srbiju! Podigao sliku - "Bobana, ovo je za tebe"

Mondo 02.08.2021
Milenko Sebić naježio je Srbiju kada je na dodeli medalje podigao fotografiju preminule Bobane Veličković. Milenko Sebić naježio je Srbiju kada je na dodeli medalje podigao fotografiju preminule Bobane Veličković. Ne samo da je obradovao naciju… »
Sebić rasplakao Srbiju: Medalja na grudima i njena slika u ruci... Evo kome je posvetio bronzu

Sebić rasplakao Srbiju: Medalja na grudima i njena slika u ruci... Evo kome je posvetio bronzu

Večernje novosti 02.08.2021
Foto: OKS "Posle Rija sam imao veoma težak period jer sam bio spreman za finale, ali nisam tada uspeo da osvojim medalju. Poslednjih pet godina sam se spremao za Tokio i to je urodilo plodom. Prezadovoljan sam jer sam uspeo da pobedim sebe i osvojim… »
Nije je zaboravio! Sebić je posle osvajanja bronze uzeo njenu sliku i oduševio naciju gestom i rečima (foto)

Nije je zaboravio! Sebić je posle osvajanja bronze uzeo njenu sliku i oduševio naciju gestom i rečima (foto)

Alo 02.08.2021
U trenucima slavlja je pokazao da posstoje stvari koje se ne smeju zaboraviti. Novi heroj nacije je Milenko Sebić. Osvajač bronzane medalje u streljaštvu, disciplina malokalibarska pušta, trostav, je doneo Srbiji petu medalju. Sebić je bio presrećan… »
Bronzani Sebić: Posle Rija sam osećao težak bol... Sad sam pobedio sebe, na prvu opalio i uzeo medalju

Bronzani Sebić: Posle Rija sam osećao težak bol... Sad sam pobedio sebe, na prvu opalio i uzeo medalju

Mozzart sport 02.08.2021
"Medalju posvećujem našoj drugarici, koleginici koja nažalost nije više sa nama. To je naša Bobana Veličković" (Od specijalnog izveštača Mozzart Sporta iz Tokija) Posle Damira Mikeca još jedan srpski strelac je upucao medalju na Olimpijskim… »
Pogled gore i puška uvis – kako Sebić slavi medalju Srbije

Pogled gore i puška uvis – kako Sebić slavi medalju Srbije

Nova 02.08.2021
Gotovo jednako hladnokrvan kao i dok je pucao, tako je izgledao Milenko Sebić dok je Srbiji donosio petu medalju na Olimpijskim igrama u Tokiju. Milenko je sve do pred kraj takmičenja u finalu na 50 metara malokalibarskom puškom u trostavu bio na petom… »
Hrvatska meta Srbiji "donela" bronzu: Mikec objasnio šta je spasilo Sebića, šokantna greška kakva se retko viđa!

Hrvatska meta Srbiji "donela" bronzu: Mikec objasnio šta je spasilo Sebića, šokantna greška kakva se retko viđa!

Mondo 02.08.2021
Milenko Sebić je imao i sreće, jer je do medalje došao delom i zbog velike greške Ukrajinca... Milenko Sebić je imao i sreće, jer je do medalje došao delom i zbog velike greške Ukrajinca... Srbiji je stigla nova medalja, ukupno druga u… »
Šokantna greška koja je Srbiji donela bronzu, Mikec objasnio detalje

Šokantna greška koja je Srbiji donela bronzu, Mikec objasnio detalje

Nova 02.08.2021
Milenko Sebić je pucao fantastično u finalu u disciplini malokalibarska puška trostav (50 metara), ali ga je ka vrhu pogurala ogromna greška jednog njegovog rivala. Sebić je stigao do pete olimpijske medalje za Srbiju u Tokiju, a na tom putu je imao… »
Srbija gleda i plače! Sebić uzeo olimpijsku medalju, pa zbog tragično preminule sportistkinje usred Tokija uradio - ovo…

Srbija gleda i plače! Sebić uzeo olimpijsku medalju, pa zbog tragično preminule sportistkinje usred Tokija uradio - ovo…

Sportal blic 02.08.2021
Naš strelac je na Olimpijskim igrama osvojio bronzu u pucanju malokalibarskim puškom iz trostava, a potom je usledila scena zbog koje su se mnogi u Srbiji rasplakali. Ne zbog toga što je Sebićevo prvo olimpijsko finale u bogatoj karijeri proteklo uz… »
Čestitka predsednika Vučića: Bravo, Milenko! Hvala za uloženu energiju i srčanost!

Čestitka predsednika Vučića: Bravo, Milenko! Hvala za uloženu energiju i srčanost!

Kurir 02.08.2021
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić čestitao je strelcu Milenku Sebiću osvajanje bronzane medalje na Olimpijskim igrama u Tokiju. "Dragi Milenko, čestitam Vam na osvojenoj bronzi i još jednoj medalji koju ste izborili za naš olimpijski tim! Hvala… »
Pokuljale emocije posle osvajanja pete medalje za Srbiju u Tokiju! Milenko Sebić za Blic: Pet godina pakla, a onda ovo…

Pokuljale emocije posle osvajanja pete medalje za Srbiju u Tokiju! Milenko Sebić za Blic: Pet godina pakla, a onda ovo…

Sportal blic 02.08.2021
Kakav dan za srpski sport u Tokiju! Milenko Sebić nam je priredio veliku radost upucavši malokalibarskom puškom - trostav bronzanu medalju. Nakon Damira Mikeca koji je prvog dana osvojio srebro, i Sebić je svoje ime upisao među osvajače olimpijskih… »
Sebić osvojio bronzanu medalju u trostavu na OI – ‘Prezadovoljan sam osvojenom medaljom’

Sebić osvojio bronzanu medalju u trostavu na OI – ‘Prezadovoljan sam osvojenom medaljom’

Radio sto plus 02.08.2021
Reprezentativac Srbije u streljaštvu Milenko Sebić osvojio je danas bronzanu medalju na Olimpijskim igrama u Tokiju, u disciplini malokalibarska puška trostav. Sebić je u finalu ostvario rezultat od 448,2 kruga, dok je zlatnu medalju osvojio Kinez… »
Sebićeva bronza za filmsku priču: Kako je Ukrajinac pogodio metu Hrvata i pogurao Srbina do medalje...

Sebićeva bronza za filmsku priču: Kako je Ukrajinac pogodio metu Hrvata i pogurao Srbina do medalje...

Večernje novosti 02.08.2021
Foto: Printscreen RTS Sebić je dobro otvorio finale, posle dve serije nalazio se na trećem mestu, ali usledilo je nekoliko lošijih izdanja i na sredini takmičenja bio je konstantno na petom, a u jednom trenutku i šestom mestu. Utisak je bio da će… »
Sebić Srbiji doneo bronzu! Kompanija Meridian povećala donacije na pola miliona (video)

Sebić Srbiji doneo bronzu! Kompanija Meridian povećala donacije na pola miliona (video)

Večernje novosti 02.08.2021
Foto arhiva VN Zaključno sa danas i velikim uspehom Milenka Sebića koji je osvojio bronzu u disciplini MK puška trostav, naša zemlja je do sada osvojila pet medalja, a kompanija Meridian je svaku od njih NAGRADILA SA 100.000 DINARA KOJE ĆE DONIRATI U… »
Sebiću lepa Ruskinja promenila život, venčali se u trenerkama zbog propusta

Sebiću lepa Ruskinja promenila život, venčali se u trenerkama zbog propusta

Nova 02.08.2021
Milenko Sebić doneo je petu medalju Srbiji na Olimpijskim igrama. Srpski strelac je oženjen prelepom ruskinjom Alinom, a upravo mu je ona promenila život. O njihovom privatnom životu nema mnogo informacija, ali je Sebić uvek biranim rečima govorio o… »
Milenku Sebiću uručena bronzana medalja

Milenku Sebiću uručena bronzana medalja

RTS 02.08.2021
Rerprezentativcu Srbije u streljaštvu, Milenku Sebiću, uručena je bronzana medalja u Tokiju. Sebić je u uzbudljivoj završnici takmičenja osvojio bronzu u disciplini puška trostav. Srbija je desetog dana u Tokiju došla do pete medalje - zlato je… »
Sebić osvojio bronzanu medalju u trostavu na OI

Sebić osvojio bronzanu medalju u trostavu na OI

Novi magazin 02.08.2021
Reprezentativac Srbije u streljaštvu Milenko Sebić osvojio je danas bronzanu medalju na Olimpijskim igrama u Tokiju, u disciplini malokalibarska puška trostav. Sebić je u finalu ostvario rezultat od 448,2 kruga, dok je zlatnu medalju osvojio Kinez… »
Srbija osvojila novu medalju: Sebić "upucao" bronzu u Tokiju!

Srbija osvojila novu medalju: Sebić "upucao" bronzu u Tokiju!

Mondo 02.08.2021
Milenko Sebić je uspeo da napravi rezultat karijere i osvoji bronzanu medalju za Srbiju na Olimpijskim igrama u Tokiju! Milenko Sebić je uspeo da napravi rezultat karijere i osvoji bronzanu medalju za Srbiju na Olimpijskim igrama u Tokiju! Srbija je… »
Sebić upucao još jednu medalju za Srbiju! Srbin ostvario rezultat karijere na Olimpijskim igrama u Tokiju!

Sebić upucao još jednu medalju za Srbiju! Srbin ostvario rezultat karijere na Olimpijskim igrama u Tokiju!

Kurir 02.08.2021
Reprezentativac Srbije u streljaštvu, Milenko Sebić, osvojio je bronzu na Olimpijskim igrama u Tokiju u disciplini MK puška trostav. Sebić je doneo Srbiji 5. medalju na Olimpijskim igrama u Tokiju. Nakon zlata Milice Mandić, srebra Damira Mikeca… »
Sebić treći, bronza za Srbiju!

Sebić treći, bronza za Srbiju!

N1 Info 02.08.2021
Srpski strelac Milenko Sebić osvojio je bronzanu medalju u disciplini 50 metara puška trostav na Olimpijskim igrama u Tokiju! To je ukupno peta medalja za Srbiju u Tokiju, a druga u streljaštvu, posle srebra Damira Mikeca. U tekvondou je zlatna bila… »
Sebić u drami osvojio bronzu sjajnim hicima

Sebić u drami osvojio bronzu sjajnim hicima

Nova 02.08.2021
Milenko Sebić je osvojio bronzanu medalju na Olimpijskim igrama u disciplini malokalibarska puška trostav (50 metara). Srpski strelac je ostao miran tokom čitavog finala i stigao do vredne medalje. Nakon uvodne serije je bio prvoplasiran, kasnije… »
Olimpijske igre u Tokiju: Sebić upucao bronzu za Srbiju, Odbojkašice lako sa Južnom Korejom, vaterpolisti silni protiv Crne…

Olimpijske igre u Tokiju: Sebić upucao bronzu za Srbiju, Odbojkašice lako sa Južnom Korejom, vaterpolisti silni protiv Crne…

Danas 02.08.2021
Reprezentativac Srbije u streljaštvu Milenko Sebić osvojio je bronzanu medalju na Olimpijskim igrama u Tokiju u streljaštvu u disciplini puška trostav. On je u finalu upucao 448,2 kruga – zlato je osvojio Čanghong Žang sa 466 krugova, a srebrna… »
Ko je Milenko Sebić? Oženio se trenerom i sve krenulo na bolje: Srbiji je doneo bronzu, a prelepa Ruskinja je zaslužna!

Ko je Milenko Sebić? Oženio se trenerom i sve krenulo na bolje: Srbiji je doneo bronzu, a prelepa Ruskinja je zaslužna!

Mondo 02.08.2021
Milenko Sebić je Srbiji doneo bronzanu medalju, a po sopstvenom priznanju sve mu je krenulo na bolje kada se oženio Alinom. Milenko Sebić je Srbiji doneo bronzanu medalju, a po sopstvenom priznanju sve mu je krenulo na bolje kada se oženio Alinom… »
Bravo! Sebić je ovu bronzu čekao ceo život: Srbija slavi novu medalju - Milenkovoj sreći nema kraja! (video)

Bravo! Sebić je ovu bronzu čekao ceo život: Srbija slavi novu medalju - Milenkovoj sreći nema kraja! (video)

Mondo 02.08.2021
Milenko Sebić je osvojio bronzanu medalju na Olimpijskim igrama u Tokiju, a naš strelac bio je oduševljen prilikom dodele odličja. Milenko Sebić je osvojio bronzanu medalju na Olimpijskim igrama u Tokiju, a naš strelac bio je oduševljen prilikom… »
Raspored za 11. dan: Nema spavanja – Ivana skače za zlato

Raspored za 11. dan: Nema spavanja – Ivana skače za zlato

Nova 02.08.2021
Srpski olimpijci imali su bogat dan koji se po našem vremenu jutros završio, Mileno Sebić doneo nam je petu medalju u Tokiju, a novoj se nadamo već u utorak. Dan je počeo ubedljivom pobedom odbojkašica protiv Južne Koreje, nastavio se plasmanom… »
Bravo, majstore! Srbija se raduje petoj medalji! Milenko Sebić "upucao" bronzu u Tokiju!

Bravo, majstore! Srbija se raduje petoj medalji! Milenko Sebić "upucao" bronzu u Tokiju!

Alo 02.08.2021
Srpski strelac Milenko Sebić osvojio je bronzanu medalju u disciplini 50 metara malokalibarska puška trostav. Srpski strelac Milenko Sebić osvojio je bronzanu medalju u disciplini 50 metara malokalibarska puška trostav. Kakav dan, ovako nešto je… »
Sebić upucao bronzu za Srbiju

Sebić upucao bronzu za Srbiju

Radio 021 02.08.2021
Srpski strelac Milenko Sebić osvojio je bronzanu medalju u finalu gađanja malokalibarskom puškom trostav na Olimpijskim igrama u Tokiju. Sebić je pucao ukupno 448,2 kruga i do medalje došao posle direktnog duela sa Norvežaninom Jonom Hermanom Hegom… »
Nova medalja: Sebić osvojio bronzu!

Nova medalja: Sebić osvojio bronzu!

Hot sport 02.08.2021
Gotovo je finale u disciplini trostav puškom! Milenko Sebić je uspeo da izbori plasman u završnicu discipline trostav na Olimpijskim igrama koje se ove godine održavaju u Tokiju. Veoma dobro polufinale imao je momak rodom iz Trstenika, pa se plasman u… »
Bravo! Sebić upucao bronzu za Srbiju

Bravo! Sebić upucao bronzu za Srbiju

Mozzart sport 02.08.2021
Sjajan rezultat za našeg strelca. Srbija ima petu medalju na Olimpijskim igrama u Tokiju. Srpski strelac Milenko Sebić osvojio je bronzano odličije u finalu gađanja malokalibarskom puškom stigao do treće pozicije. Još jedan veliki uspeh za naše… »
Sebić puca za medalju: Odličan rezultat Srbina u kvalifikacijama

Sebić puca za medalju: Odličan rezultat Srbina u kvalifikacijama

Večernje novosti 02.08.2021
Foto: AP On je u kvalifikacijama zauzeo četvrto mesto rezultatom od 1.180 krugova. Drugi srpski reprezentativac Milutin Stefanović završio je kao 23. sa 1.164 kruga. Finale je na programu od 9.50 sati.… »
Sebić u finalu, Stefanović završio učešće u kvalifikacijama MK puška trostav

Sebić u finalu, Stefanović završio učešće u kvalifikacijama MK puška trostav

Danas 02.08.2021
Reprezentativac Srbije u streljaštvu Milenko Sebić plasirao se danas u finale discipline malokalibarska puška trostav na Olimpijskim igrama u Tokiju, a Milutin Stefanović završio je učešće u kvalifikacijama. Sebić je u kvalifikacijama zauzeo… »
Srpski strelac napravio podvig, Srbija se nada novoj medalji

Srpski strelac napravio podvig, Srbija se nada novoj medalji

Nova 02.08.2021
Reprezentativac Srbije u streljaštvu Milenko Sebić plasirao se u finale discipline malokalibarska puška trostav na Olimpijskim igrama u Tokiju, a Milutin Stefanović završio je učešće u kvalifikacijama. Sebić je u kvalifikacijama zauzeo četvrto… »

Vesti dana »