Orlovi namučili favorita

Vesti online 02.08.2021  |  M. N. - Vesti

Još jedna prinudna pauza zbog lokdauna u Viktoriji nije prijala fudbalerima Springvejl Belih orlova. Posle dve nedelje bez fudbala, srpski klub je pretrpeo novi poraz, ovaj put protiv razvojnog tima Vestern Junajteda, člana A-lige – 0:2 (0:0). NPL3 Viktorija

Ali, mora se Orlovima odati priznanje da su se dobro nosili sa favoritom, posebno u prvom poluvremenu, odnosno sve do 56. minuta i kobnog penala za Vestern Junajted. Posle vođstva s bele tačke, protivnik je “prodisao” i došao do nešto bolje igre koju je uspeo da kruniše još jednim pogotkom polovinom drugog poluvremena za konačnih 2:0. Susret je odigran na stadionu Belih orlova u Srpskom sportskom centru u Kizborou, bez prisustva publike zbog kovid restrikcija.